Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mondjam neki, hogy angoltanár...

Mondjam neki, hogy angoltanár akarok lenni?

Figyelt kérdés
Ha egy olyan lányhoz járok angolra, aki egy-két éve végzett egyetemen, mert akkor konkurenciát lát bennem és le akar róla beszélni. Szerintetek?

2013. aug. 21. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy mih? nem értem a sztorit, ne haragudj... Viszont ha angol tanár akarsz lenni, akkor menj annak, neki nincs joga lebeszélni róla téged, csak elmondhatja a tanácsait :) hajrá
2013. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:P Bocsi. Szóval járok egy tanárhoz, aki fiatal és angoltanár. Én is az szeretnék lenni. Viszont attól tartok, ha elmondom nem támogatni fog a döntésben, hanem lebeszélni és kevésbé akar majd tanítani, mert konkurencia vagyok neki, hogy nem őt veszik fel dolgozni, hanem engem vagy, hogy hozzám fognak járni tanulni a jövőben. Ezért nem akarom neki megmondani.
2013. aug. 21. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor ne mondd el neki.

Mi a gond?-

Nem ötelező neked beszélni róla

2013. aug. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Angoltanárokkal Dunát lehet rekeszteni, egyel több vagy kevesebb neki nem fog osztani-szorozni semmit, elhiheted. :D

Úgyh nyugodtan elmondhatod neki, sőt, jobban is tennéd, mert akkor annak megfelelően fog felkészíteni.


Amúgy meg nem mindegy, h megpróbál lebeszélni vagy sem? Ha tényleg ezt szeretnéd csinálni, akkor senki nem fog tudni lebeszélni. Biztos lesznek majd olyanok, akik meg fogják próbálni, a szokásos büfészakozós baromságaikkal, de ez téged ne zavarjon, azt tanuld, ami tényleg érdekel.

2013. aug. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kranz Niki válasza:

Ha nekem mondanád (én is angoltanár vagyok), akkor onnantól már nemcsak a nyelvet gyakorolnám veled, hanem segítenélek az egyetemre való felkészülésben, és ötleteket adnék arra, hogyan győződj meg róla, hogy meg tudod-e állni a helyed ezen a tényleg nagy piacon, és tényleg Neked való-e a tanítás. Abban is tudnálak támogatni, hogy a tanításon kívül hol tudnád hasznát venni a nyelvtudásodnak úgy, hogy a tanári fizetésnél többet keress vele. Úgyhogy én a helyedben elmondanám neki.

Kíváncsi lennék, hogy döntöttél végül és ő mit szólt...

2013. aug. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!