Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ki mit tud az Euro nyelviskola...

Ki mit tud az Euro nyelviskola által szervezett nyelvtanfolyamokról?

Figyelt kérdés
A neten azt írják, hogy felsőfokig el lehet jutni 10 hét alatt 2 x 5 óra hetente. Van valakinek tapasztalata? Esetleg milyen más nyelviskolát javasoltok ( Debrecen közelében?)
2013. aug. 23. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Marhaság, 400 óra kell az alaphoz, újabb 400 óra a középhez és még 200 a C1 felsőfokhoz.Egyébként egy nagyon jó nyelviskola, hasznosítható beszédközpontú az oktatás, nem a száraz tesztek mint a Rigó utcai, és elfogadják külföldön is, nem úgy mint a Pittmannt.Javaslom , de 100 óra alatt sehol nem tudsz megtanulni 50000 szót, ami legalább kell a felsőfokhoz, 12 igeidőt, passzivban is meg had ne soroljam a nyelvtani dolgokat, a kifejezéseket, stb.
2013. aug. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán milyen szintű tudásról indulsz?

Nem hogy nulláról nem tanulsz meg annyi idő alatt de még középszintről se.

Legokosabb ember akit ismerek 4 hónap alatt jut el középszintről felsőfokra, nálam inkább olyan 10-12 hónap pedig rendesen tanulok.

Amíg szókincsed 8ezer alatt van nincs is esélyed felsőfokra, és elég sok idő mire ennyit megtanul valaki.

2013. aug. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, középfok és felsőfok között vagyok amúgy. Elég lesz ennyi válasz!
2013. aug. 25. 20:04
 4/6 anonim válasza:
60%
Én oda járok,csak én a támogatottra 90000ft helyett 4500ft-ot kellett befizetnem,4x lett volna órám abból 2 elmaradt..nem ajánlom senkinek sem ! Pénzt benyelik,de szerződést nem adnak,nem mellesleg az,hogy be jött múlthéten egy csaj a tanfolyamunkra h megossza velünk a történetét:x százezreket befizetett 2 hónapja,1 hónapja kell mennie a tanfolyamnak,semmilyen értesítést nem kapott semmivel kapcsolatban és pénzéért könyörög már 1 ideje
2013. dec. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mocsok, megbízhatatlan banda. Befizettem a pénzem, de 2 hónapja húzzák-halasztják, azt mondják nincs elég jelentkező és nem indul tanfolyam, a pénzem meg nem hajlandóak vissza adni....
2014. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok, ide is beírom a friss véleményemet, hogy minél több emberhez eljusson! Senkinek sem ajánlom őket, a tanárok, akikkel találkoztam, azok nagyon kedvesek és segítőkészek, előttük tényleg le a kalappal, hogy ilyen körülmények között is megpróbálnak színvonalas oktatást nyújtani, de az Euro Nyelviskola, mint szervezeti egység, egyszerűen tragédia! Ne tévesszen meg senkit az olcsósága, mert annyit is ér! Szóval költsétek bármi másra a pénzeteket és az időtöket, csak az Euro Nyelviskolára ne!!!
2016. febr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!