Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Pénzügy-számvitelre jártam,...

Pénzügy-számvitelre jártam, ám a diplomához nyelvvizsga szükséges! Hol a legérdemesebb vizsgáznom?

Figyelt kérdés

Középszintű (angol) szakmai, vagy felsőfokú nyelvvizsga kell a diploma megszerzéséhez, anélkül csupán abszolutóriumot kapok. Hallottam olyanról, hogy bizonyos helyeken 'könnyebb' megszerezni a nyelvvizsgát. Nekem nem az számít, hogy hol-milyen színvonalú nyelvvizsgát szerezzek, nekem csupán a megléte lenne fontos.


Tudtok nekem ilyen helyet ajánlani? Békés megyében lakom, előnyben vannak a 'közelebbi helyek', de minden eshetőségre vevő vagyok.



2013. aug. 26. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
BME, ECL, TELC, EuroExam, EuroPro, náluk érdemes próbálkozni.
2013. aug. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Legkönnyebb a piacon megvenni, hátha elfogadják! :)
2014. ápr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!