Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lenne itt valaki, aki szívesen...

Csincsilla97 kérdése:

Lenne itt valaki, aki szívesen levelezne velem románul?

Figyelt kérdés

A szüleim tudnak románul(kiskoromban nem tanítottak meg sajna)így tudok velük is gyakorolni,csak ők elég sokat dolgoznak...és hát nagyon örülnék neki,ha valaki "elvállalna"-azt még hozzátenném hogy csak alap dolgokat tudok,de folyamatosan próbálom bővíteni a tudásomat:)

Előre is köszönöm mindenkinek!

16/L


2013. aug. 26. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Figyelj, ha gondolod akkor én beszélgetek veled néha, nem igérem, hogy minden nap lesz időm, de majd igyekszem. Egyébként nekem nincsenek román rokonaim, csak román barátaim, ezért én is tudok románul, bár nem felsőfokon, de megértetem magamat, meg a nyelvtant nagyon jól tudom. Ha van kedved akkor írj, de mondom ne várj csodát! ( 15 éves lány vagyok.)
2013. aug. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sarki válasza:
szia enis szivesen leveleznek veled 19 egyetemista fiu vagyok eleg jol megy a roman es a gyakorlas nekem is jol jon :-p
2013. aug. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
En 25 éves férfi vagyok.Romániában élek,és nem tudok.Hat éve dolgozom egy helyen és meg most se tudok.Minden napom kínkeserves.Ezt muszáj volt le írnom ide :(
2013. szept. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
en leveleznek veled, lany vagyok. eleg jol tudok romanul
2013. dec. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!