Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van olyan, aki német felsöfokú...

Van olyan, aki német felsöfokúra készül? Szívesen meghallgatnék tippeket, ki hogyan készül rá? Egyedül vagy tanárral?

Figyelt kérdés

2013. jún. 25. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, én. Tanárral csoportban nyelviskolánál. Ez egy olyan nyári intenzív kurzus, egész délelőttös és minden hétköznap. Kicsit húzós, de a vizsga előtt még hagyok magamnak pár hetet hogy fel tudjam dolgozni az összes információt :) Te? Goethe-re jönnél?
2013. júl. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, Goethere.

A B2-öt megcsináltam elég jól, de ez a felsöfokú azért nagy ugrás.

Direkt erre készít fel a tanfolyam?

Fú, az remek lehet. Akkor jó esély van, hogy megcsináld.

Igen, szerintem is kell egy kis ráhagyás utána, hogy "leülepedjen".

Èn a B2-re ugy mentem, hogy szerdán még tanfolyam, csütörtökön vizsga. Èszre sem veszed és már túl is vagy rajta, de írtó fárasztó és zavaros volt bennem minden.

Oldotok meg vizsgateszteket is?

2013. júl. 19. 13:58
 3/3 anonim ***** válasza:
akarsz skypeon beszélgetni? Én is felsőfokúra gyúrok, és Goethenél van B2-esem
2013. júl. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!