Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanulhatnék meg a...

Hogyan tanulhatnék meg a legkönnyebben angolul?

Figyelt kérdés
Már egész jól megy, de még mindig nem az igazi. Eddig 4 éven keresztül emeltóraszámú angol csoportban tanultam, előtte még alsóban két évig, most pedig a gimnáziumba francia mellett fogom tanulni. Milyen technikák vannak, miket alkalmazzak, hogy jobban megértsem, és jobban tudjak fogalmazni? Az angoltanár azt mondta hogy szerinte nagyon jól megy.
2013. aug. 30. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézz sorozatokat, hallgass zenét! Először kezd angol hang, magyar felirattal, később átteheted angol feliratra, aztán az sem kell.

Én amikor gimnáziumba kerültem, akkor kezdtem foglalkozni vele(2. nyelvem volt), annyit csináltam, hogy sok zenét hallgattam angolul és lefordítgattam őket magamnak. Mostanra már a filmek, sorozatok felirat nélkül érthetőek lettek. Te már magasabb szinten vagy, mint én akkor, szóval ez neked gördülékenyebb lesz. ^^


Sok sikert!


L19

2013. aug. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy olvass angol nyelvű regényeket és ha ismeretlen szóra bukkansz, keresd ki a szótárból! Normális regényeket olvass, ne rövidítetteket.
2013. aug. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!