Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német felsőfokú nyelvvizsga...

Német felsőfokú nyelvvizsga szókincs?

Figyelt kérdés

Hol tudnék olyan oldalakat találni, ahol a német felsőfokú nyelvvizsgára megtalálom azokat a szavakat, melyek biztosan kelleni fognak?

Már nagyon sok oldalt átnéztem, és nem kérdezném itt, ha találtam volna egy ilyen oldalt is. De ha ti már találtatok ilyet, kérlek linkeljétek be nekem, nagy szükségem lenne rá!

Köszönöm a segítséget! :)



2013. aug. 30. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Melyik nyelvvizsgára készülsz?
2013. aug. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

www.quizlet.com oldalt ajánlom ha szavakat, kifejezéseket kell tanulnod. Szerintem a legjobb szótanulós módszer a világon!


Amúgy sok angol szöveget (főleg news-os újságokat, napilapokat) olvass és azokban ha van olyan szó ami nem megy, akkor tanuld meg.

2013. aug. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Pannon nyelvvizsgára készülök. :)

2. válaszoló: NÉMET nyelvvizsga! :)

2013. aug. 30. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!