Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudna segíteni valaki lefordít...

Tudna segíteni valaki lefordítani angolra az alábbi szöveget?

Figyelt kérdés
Gondolom nap mint nap több száz levelet kapsz, és tudom, hogy nem tudsz mindre válaszolni, de úgy döntöttem mégis megpróbálok írni neked hátha kapok választ. Azt szeretném megkérdezni, hogy az október 13-i Bécsi koncerteteken lehet-e majd tőletek autogramot szerezni? Ott voltam június 15-én a Nova Rock-os koncerteteken is, de akkor nem sikerült szereznem. Most nagyon szeretnék szerezni, egy nagy vágyam teljesülne, ha találkozhatnék veletek.

2013. szept. 8. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
google forditó
2013. szept. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nehogy beírd google fordítóba.. akkora hü.lyeséget írnál hogy csak na.


I think you get million letters daily, and I know that you can not able to answer all of these, but I really hope you can answer this one. I would like to ask you that can I give your autograph the concert on the 13th of October in Vienna? I was there on the 15 June at Nova Rock concert, but then I haven't got any. I truly want it now, because one of my dreams will come true if I can meet you and your band.

2013. szept. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia kedves 2. válaszoló! Nagyon-nagyon szépen köszönöm a fordítást! :)
2013. szept. 9. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!