Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ausztráliában tényleg szinte...

Ausztráliában tényleg szinte mindenki kínaiul vagy japánul tanul? (szóval az európai nyelveket ott nem nagyon tanulják)?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de el tudom képzelni, bár szerintem az ausztrálok olyanok, mint az amerikaiak, nincs sok szükségük idegen nyelvet tanulni, európai nyelvre meg egyáltalán nincs is szükségük.
2009. nov. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen,az iskolákban tanítanak kínait meg japánt is.Persze ezek mellett még tanítják az olaszt és a franciát is,tehát azért nem mondhatni,hogy európai nyelvet nem tanulnak :)
2010. jan. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Iskolában lehet hogy tanulnak franciát vagy ilyesmit, de általában mindenki áttér a japán ill. kínai nyelvre hiszen Ausztráliához ezek az országok vannak közel.
2010. júl. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!