Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan lehet legjobban angol...

Hogyan lehet legjobban angol szavakat tanulni?

Figyelt kérdés
Lécci írjatok jó módszereket
2009. nov. 8. 14:25
 1/4 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
89%

A (szöveg)környezetükkel együtt kell tanulni és csak akkor marad meg, ha érzelmileg pozitívan állsz hozzá. Légy kíváncsi, olyan témákat válassz, ami érdekel, lehet vicces is.

Ja és ismételni is kell néha.

2009. nov. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Olvass sokat. Én képregényeket, mangákat szoktam, elég sokat tanultam már belőle és nem is unalmas, így könnyebb megjegyezni:)
2009. nov. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Angol könyveket ajánlok.Attól függ milyen szinten vagy, én az Oxford Bookworms Library könyveit ajánlom 6 szinten.
2009. nov. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tanultam meg nagyon sok szót, hogy a kedvenc sorozatomat, a Jóbarátokat (Friends) hallgattam angolul,és angol felirattal.Mivel sokszor néztem,mégidézni is tudok kiválóan...Nagyon hasznos volt:) És még ugye élveztem is,mert a kedvenc sorozatom..immádom még mais..:D
2009. nov. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!