Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Inter-Lingua nyelviskoláról...

Inter-Lingua nyelviskoláról vélemények?

Figyelt kérdés

2013. okt. 5. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
2013. okt. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
VÉLEMÉNYEK, de köszönöm! :)
2013. okt. 5. 23:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit komolytalan és gagyi volt az egész. Nem ajánlom.
2013. nov. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én teljesen meg voltam elégedve vele. Milyen nyelvre jártál? Egyébként szerintem diák függő................... Ne várja el senki, hogy más megtanulja helyette. ;)
2013. dec. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, de ha eltekintünk a tanulástól, akkor is vicc, hogy a 10.00-kor kezdődő óra esetében 10.05-kor még a folyosón kell ácsorognod, mert a nyelviskola nyitva sincs még. Értesítéseket nem küldenek, rendes fűtés sincs. A tanítás kicsit még rosszabb, egy képzett nyelvtanár nincs az egész kócerájban, szerintem nagyon gáz az egész. Határozottan NEM ajánlott. Kérd meg őket, hadd ülhess be egy órára.
2013. dec. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én beültem egy próbaórára és teljesen meg voltam vele elégedve.

Szerintem te teljesen más nyelvsuliban jártál... :D

2014. febr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Komolytalan az egész, vicc ez az iskola. Már a legelején lejön, hogy valami nem stimmel egyébként, de megfizethető és a tankönyv is állítlag ingyen van, amit majd a tanfolyam első napján adnak oda. Na aztán jön csak a feketeleves! A tanfolyamaot 3x csúsztatták, a tankönyv tiszta egyetemi megoldás (az eredeti tankönyvet fénymásolják-hozzáteszem azt is helyenként rosszul-) és a tanár, állítom nincs is diplomája... Annyira felháborottam (mások is egyébként), hogy utánanéztem és nincs semmilyen engedélye, akkreditácioja az iskolának. Erről ennyit!De az előleget visszaadták legalább!
2015. jan. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Semmiképp NE menjetek az INTER LINGUA nyelviskolába!!!! Csak pénz lehúzás! Azért is írok, mert többen megjártuk. Bár gyanús volt az ingyen tankönyv és munkafuzet és a nagyon kedvező ár, de csak beiratkoztam... Tankönyvnek nyoma sem volt, csak egy fénymásolatot adtak, ami köszönő viszonyban nem volt a honlapon lévő tankönyvvel. Megkérdeztem, hogy ez lesz a tankönyv, erre azt válaszolták, hogy " Nálunk így megy, egyetemista stílusban nyomjuk". Mi van????- gondoltam, aztán elindult az ora és akkor jött a második pofon, a tanár. Nem beszélt helyesen angolul (nem kezdő tanfolyamra jelentkeztem), szinte mi javítottuk ki, tuti, hogy papírja sem volt szerintem. Ja és még valami! A tanfolyamot 8 hétig tologatták, mindenféle indokkal, a legvégén egy teljesen más időpontban indították el.
2015. ápr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Wanda8 válasza:

Ez most komoly?

Ne hidjétek már, hogy ez máshol más lenne!

De akinek ennyire nem felel meg semmi az nyugodtan menjen el a katedrához 120 ezerért 20 fős csopiba. feel free.

Én személy szerint német intenzív tanfolyamon voltam és iszonyat jó volt. Pörgős volt az óra, korrekt a tanár, minden órára készült. Könyvet megmondták előre, hogy fénymásolt lesz de sztem mindenki verje a popsiját a földhöz, hogy nem kell megvenni eredetit 10000-ért.

Az iskola jól megközelíthető helyen volt és a teakonyha életet mentett.

Én csak ajánlani tudom az iskolát, de mindenki döntse el magának.

2015. máj. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!