Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A telc nyelvvizsgán már csak...

A telc nyelvvizsgán már csak tollal lehet satírozni a teszt résznél?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ceruzával? Én nem tudom, rég voltam.
2013. okt. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is kb. 2-3éve voltam, akkor csak ceruzával lehetett, viszont most azt hallottam, hogy toll (meg vmi is-is?) . Szóval nem tom. A honlapjukon sem egyértelmű.
2013. okt. 7. 17:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak grafittal.
2013. okt. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Biztos?? Mert én úgy tudom, hogy pár éve ez volt a helyzet, de változtattak. Most vagy mind2t lehet vagy csak tollal, vagy fel van osztva,h melyik vizsgarész mivel, elég homályos infókat hallottam erről.
2013. okt. 7. 19:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha megakarod magad fingatni akkor csináld tollal.

Augusztus 10-én voltam, és CERUZÁVAL kell!!!

Max a levelet írhatod tollal.

2013. okt. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én pár napja írtam emailt ez ügyben a vizsgaszervezőnek, aki ezt írta válaszként: A toll használat nem kötelező

egyik résznél sem.

Sok sikert!

2013. okt. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha valaki esetleg később visszaolvasná/valakit érdekelne: lehet tollal, de ajánlott ceruzával a ti érdeketekben!
2013. nov. 8. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!