Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ismeri valaki a BLC4u által...

Ismeri valaki a BLC4u által meghírdetett angol online tanfolyamot? Nem találok róluk semmilyen információt!

Figyelt kérdés

#valóság #korrekt cég?
2013. okt. 12. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Én elkezdtem, és lassan be is fejez az online tanfolyam egyik szintjét. (közép és felsőfok között - szerintük)


Véleményem:

Arra, hogy gyakoroljam az angolt - tökéletes.

A szókincsem, a reading, a use of english, a lissening, meg speaking alapján valóban növekszik - javul.


(nekem általánosságban ezek az erősségeim angolból - így én itt az új kifejezéseket, szavakat szoktam megtanulni.)


Témakörök vannak, minden leckében (egy rész - hat lecke) például utazás, telefonálás, stb. Első hallásra könnyű témáknak tűnnek, de hidd el van közte új kifejezés - új szó.


A nyelvtant illetően:

Véleményem szerint ezt nagyon besűríti. Az 5. leckébe vesz egy csomó igeidőt - amikről én eddig hallani alig hallottam - és csak átismételi őket. Szóval itt nekem szükségem volt a google-re hogy megnézzem, hogy mit is takar az adott igeidő. (meg szükségem is lesz egy nyelvtanárra hogy átnézzük a nyelvtani részeket)


Összegezve:

Nekem tetszik - szorgalom kérdése, hogy elvégzed-e határidőn belül (30 nap) az adott leckéket. Ha érdekel és akarsz angolt tanulni, akkor érdemes kipróbálni. (bár véleményem szerint nem ér 100ezreket - én kuponnal vettem akciósan. A szókincset nagyszerűen fejleszti, mert amiket megtanulsz kifejezéseket, szavakat, azt utána a feladatokban okosan visszakéri, viszont a nyelvtan nekem egy kicsit sűrített. (bár én tudom, hogy nekem a nyelvtan a gyengém).


Nekem tetszik - én szeretem.

2014. márc. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!