Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ryanair-el megyünk Brüsszelbe...

Baba-27 kérdése:

Ryanair-el megyünk Brüsszelbe és online szeretnék becsekkolni, de amikor a foglalás "középhez" érek, akkor 10 euró a helyfoglalás. Rámentem, arra hogy köszönöm nem és tovább lépett. Akkor a "gép" által kiosztott helyett fogjuk megkapni?

Figyelt kérdés
szeretnénk kinyomtatni a jegyeket,de azokon nincs rajta a személyi ig. számunk,pedig azt is beírtam....ezt én miért nem látom?

2012. nov. 1. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem foglaltatok konkret helyet, akkor oda ultok ahol van hely. Az elso 5 sor kivetelevel barhova. Amit szerintem erdemes megvenni, az az elsobbsegi beszallas. 5 euro, es nem kell egy oran keresztul sorbanallnod es elsokent szallhatsz be. A beszallokartyan meg a neved a lenyeg bar en ugy emlekszem hogy rajta szokott lenni a szemelyi ig. Szama, de ne aggodj emiatt biztos nem lesz baj! Jo utat!
2012. nov. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Oda ültök, ahol van hely. A foglalt helyekről úgyis egyből "elzavarnak". A beszállókártyán már rég nincs szem. szám, azt csak a csaj látja a monitoron mikor beolvassa a vonalkódot. Bár amilyen gyorsan csinálják, kétlem hogy ellenőriznék is, inkább csak formalitás.
2012. nov. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincsenek kiosztott helyek, kivéve azt a néhány fizetőset (első sorok, vészkijárati helyek). Oda ülsz ahova tudsz, mint egy bkv buszon mondjuk. Csak a BKV-val ellentétben itt biztosan le tudsz ülni valahova, legfeljebb ha többen mentek akkor nem biztos, hogy egymás mellé. Persze ha időben szállsz fel, akkor tudtok egymás mellé is ülni.
2012. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem érdekes a személyi ig. szám, a wizzairnél például már nem is kell feltüntetni sehol.
2012. nov. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!