Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Leforditana nekem vki ezt a...

Leforditana nekem vki ezt a ket szoveget angolra?

Figyelt kérdés

Lecci ne google forditoval, ugy nekem is menne.


" A takaritas nem a legjobb munka, szerintem egyaltalan nem elvezetes, raadasul alig lehet vele keresni. Emellett igen faraszto is tud lenni,ha az ember egesz nap dolgozik, alig marad szabadideje ez a szakma mellett. En nem szivesen vegeznem.


Ugyvednek lenni nagyon izgalmas lehet, foleg azoknak, akik szeretik a kihivasokat es hajlandoak a vegsokig elmenni az igazukert. Bar rengeteget kell tanulni ehhez a szakmahoz, de megeri, mert jo szakma es jol is lehet vele keresni. "



Elore is koszi.


2013. okt. 15. 16:54
 1/1 csoki94 válasza:

Cleaning is not the best job out there, I don't think it's enjoyable at all and you can barely make any money with it. On top of all that, it can be very tiring and if you work all day, you will barely have any free time. It is not something I would like doing.


Being a lawyer seems very exciting, especially for those who like challenges and stand for what they believe is right. Even tho there is a great deal of studying that goes into this career choice, it's worth it because it's a good profession and you can earn plenty of money.

2013. okt. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!