Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol háziban az esküvőkről...

Angol háziban az esküvőkről van szó, hogyan, és miket írjak?

Figyelt kérdés

Lényegében egy magyar esküvő jellemzőit kéne leírni, nem hosszan. Viszont én még nem voltam esküvőn, és filmekben se nagyon láttam hogyan is megy:S

Nem kell angolul leírnotok, de ha gondoljátok, akkor azt is szívesen várom:) Angolból elég jó vagyok, viszont ez a téma teljes szívás, nem tudok mondani róla szinte semmit:S

Nagyjából tudom a szavakat, kifejezéseket, de használni nem tudom mondatokban.

/Azért fontos, mert felelünk is belőle, és elvileg érettségi/nyelvvizsga tétel./

A válaszokat előre is köszönöm:)



2013. okt. 17. 17:01
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Esküvőszervezéssel foglalkozom már 5 éve, és szívesen segítenék, de nem igazán értem, mire is gondolsz?

Egy esküvő előkészületeit kellene leírnod, vagy a magyar esküvők szokásairól, vagy mégis miről kellene vagy szeretnél írni?

2013. okt. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon megköszönném!:)

Egész pontosan arról, hogy nagy vonalakban a magyar esküvők, (inkább a régebbi hagyományos) hogyan zajlanak, valamint, milyen szokások vannak (csak párat ismerek, amiket a többiek mondtak, de nem emlékszem rá, pontosan hogyan is volt):)

2013. okt. 19. 11:32
 3/3 Beeca válasza:

See : "Member of The Wedding"by Carson McCullers =

(Az esküvői vendég ) You can find information in it about weddings !

2014. máj. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!