Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudnám megérteni úgy...

Hogyan tudnám megérteni úgy az angolt mint a magyart?

Figyelt kérdés

kb 1 eve tanulom és lassan jó lenne nyelvvizsgázni.

Most nézek egy sorozatot angolul angol felirattal meg megértem jo persze nem mindent de ehhez a feliratot is olvasnom kell.



2013. okt. 20. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem a felirat a lényeg.

Mikor én készültem nyelvvizsgára (nyáron) Disney csatornán Hannah Montana-t néztem visszaállított alapnyelvre.Tudod miért? Mert mikor kicsi voltam orrba szájba néztem, és már tudtam melyik rész miről szól, nagyjából hol mit mondanak. És így HIDD EL EZERSZER JOBB!Mert tudod mit mondd épp akkor és összekapcsolod h ahaa ezt így fejezik ki anyanyelvűek! :)

2013. okt. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
olyan sorozatot nezek amit mar lattam regebben ami a prison break. Annyi h tele van szlenggel de nem rossz
2013. okt. 20. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!