Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valami jó japán-magyar tankönyv?

Valami jó japán-magyar tankönyv?

Figyelt kérdés

Első sorban valami nyelvtan félére gondoltam amivel lehet tanulni. [ha van online vagy pdf az is jó lenne]

Bár egy ilyen könyvet kivételesen megvennék...


Hiraganákat/katakanákat már tudom +1pár kanji-t felismerek... meg animéknek köszönhetően 20mondatbból 5öt talán megértek...

[online youtubos videokat nem kérek köszi]


Esetleg valami jobb angol/magyar blog ahol sok minden le van írva [az a bajom hogy már herótom van a "watashi wa...desu" tól ettől kicsit nagyobb kéne


Válaszokat előre is köszi!

[angol/magyar könyv is jó lenne de inkább magyar mivel azt 100% ig megértem angolt meg kb 89% ig]



2013. okt. 21. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyesmire gondoltál ?

[link]

2013. okt. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Wow ez remek link! 1000 thx

Ha valakinek van még valami adhat

2013. okt. 22. 00:32
 3/5 büdösmacska válasza:

"Válaszodban egy olyan linket próbáltál elhelyezni, amely esetleg sértheti harmadik fél szerzői jogait, így nem tudjuk azt megjeleníteni a honlapunkon.


Felhívjuk figyelmed, hogy az általad leírtakkal kapcsolatos minden jogi és anyagi felelősség téged terhel!"


Küldj egy e-mailt és átküldöm a linkeket. Van kb 15 Gb könyvem (magyar/angol) E-mail: error9762a@gmail.com

2013. okt. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 büdösmacska válasza:
Hohoo, most vettem észre, hogy üzenetet is lehet küldeni az oldalon. Küldtem a linkeket.
2013. okt. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Thx mindkettőtöknek!
2013. okt. 22. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!