Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szükségem lenne Magyar nyelkön...

Szükségem lenne Magyar nyelkönyvre (mint idegen nyelv) angol ősszekötőszöveggel. Ismer valaki hasomló könyveket vagy könyves boboltokat, ahol be tudnám szerezni a könyvet?

Figyelt kérdés
Egy külföldi barátomat próbálom megtanítani magyarul, de csak, olyan könyvből tudnám megtanítani, amely Magyar-Angol szövegtartalommal rendelkezik.

2013. jan. 2. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

És ügye neked sem magyar az anyanyelved?! Csak azért kérdezem, mert a gyakori átlagánál kevesebb hiba van a kérdésedben, de több ahhoz, hogy tanítónak jó legyél.

A hibák javítva: magyar nyelvkönyv, könyvesbolt, magyar-angol.


[link]

[link]

[link]

2013. jan. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De az én anyanyelvem magyar csak régóta fent vagyok :) Tudom, hogy van benne néhány hiba :) Szerettet volna a barátom iskolában tanulni, de a családja nem tudja támogatni és ő nem áll úgy anyagilag, hogy megtehesse, hogy egy hivatalos nyelviskolában tanul! Én nem vagyok tanár, de szeretem őt és megteszünk egymásért mindent és így én megteszek most érte mindent! Megpróbálom!
2013. jan. 2. 11:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Te egy hosszú hajú szótár vagy? Fogd meg a kezét és menjetek el shoppingolni a piacra, kávézóba, mekdonaldszba. stb Ja és könyvesboltba is erősen ajánlom, ahol ketten megkeresitek ami jó. Ajánlott még a mesekönyv is, úgy az 5 éves szinttel kezdhetitek.
2013. jan. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!