Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol találok angol és német...

Hol találok angol és német levelező társat?

Figyelt kérdés
nem feltétlen levélre gondolok..sőt.Egy olyan ember akivel pl.facen tudok beszélni angolul vagy németül.Úgy gondolom ez sokat segít a nyelvtanulásban

2013. okt. 22. 18:11
 1/4 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Angol és német fórumokon.
2013. okt. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én most megyek novemberben német középfokra, ha gondolod, akkor írj privátot és megbeszéljük a részleteket! : )
2013. okt. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

8. os vagyok. nemetbol idén tesszuk le a B2-es szintet. a nyelvtudasom nem 5*os, de azert elfogadhato. ( suliba 4es, 4-5od )

ha gondolod nekem is irhatsz.. ram is ramfer a tanulas.

2013. okt. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkibenrk!! Annyi baj van hogy a nemetet meg csak most szeptemberben kezdtem el tanulni meg csak alap dolgok mennek. Viszont angolt 8eve tanulok ugyhogy ha tudtok valakit megkoszonom. Pl van egy brazil ismerosom vele szoktam angolul bezselni ugyhogy ilyenre is nyitott vagyok
2013. nov. 1. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!