Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek a GazdálKODÓ...

Mi a véleményetek a GazdálKODÓ nyelvvizsgáról?

Figyelt kérdés
Februárban szeretnék idegenforgalmi középszinten vizsgázni.
2009. nov. 13. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a KITEX szimpibb, de csak mert abban nincs fordítás :) nagyon jók, átláthatóak a GazdálKODÓ szóbeli témakörei, még az is lehet, hogy én is vizsgázom tavasszal :) csak tanárt kellene találnom.. Te hogy állsz a felkészüléssel?

Amúgy amiatt ne aggódj, hogy nem fogadják el külföldön vagy ilyesmi.. A diplomát kiválthatod vele (t-v szakon persze 2 kell), és egy normális, akkreditált, magyar nyelvvizsga.. :) Neteről töltsd le a mintafeladatot (fent van a honlapon), oldd meg, ha úgy érzed menni fog, hajrá! Eesetleg rendeld meg a felkészítő könyvet, vagy járj el felkészítésre, lépten-nyomon indulnak. Magyarországon a GazdálKODÓ, KITEX és BGF vizsgarendszerekben tehetsz idegenforgalmi nyelvvizsgát. A BGF nehezebb.. :(

D

2009. nov. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Voltam már gazdálKODÓ nyelvvizsgán egyszer,de akkor meghúztak:S Nem tudom,hogy most magántanárral készüljek rá vagy jelentkezzem felkészítő tanfolyamra...
2009. nov. 14. 15:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Megjegyzés: A felkészítő tanfolyamuk szar. Össze voltunk zárva a gazdaságisokkal, az órai feladatok a könyvből voltak, tehát otthon is simán megcsinálja az ember. Amikor épp nem a könyvből gyakoroltunk, akkor a tanárnő órán kijárt 5-10 percekre fénymásolgatni... A szóbelire, (ami számomra a nehezebb kérdés), nem adta ki előre a tételeket. Egy volt tanítványa hieroglifáit kellett először kibogoznunk, hogy tanulni lehessen belőle. Nagyon köszönjük, egyáltalán nem érte meg.
2016. máj. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!