Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Aki már adott be felülvizsgála...

Aki már adott be felülvizsgálati kérelmet nyelvvizsgára (és meg is adták neki) mit írt indoklásnak?

Figyelt kérdés
1 pont kellene a sikeres ECL írásbeli nyelvvizsgához! Segítsetek! Mit írjak indoklásnak?

2013. nov. 4. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem hivatkozz a hanyag írásképedre, vagy valami ilyen formalitásra. Állítólag a felülvizsgálati kérelem azt a célt szolgálja, hogy a feladatlapod megtekintése után találtál olyan feladatrészt, amelyet a vizsgád javító személy aláhúzott, mégis megfelelő, vagy ha a leveled olvashatatlan. De szerintem bármilyen egyéb indoklás esetén is megadják azt az egy pontot, hiszen a te sikered az ő érdekük is. Sok szerencsét.. ;)
2013. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Sajnos szinte esélytelen, hogy plusz 1 pontot adjanak, ez sajnos nem egy iskolai dolgozat, ahol ki lehet "könyörörgni" :( Ismerős a helyzet, nekem is múlt már egy ponton nyelvvizsgán. De ha nem sajnálod a pénzt fellebbezésre, megpróbálhatod..." a remény hal meg utoljára" :)
2013. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
*nyelvvizsgám
2013. nov. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%

Biztos vagy benne, hogy még ki lehet belőlük "sajtolni"

egy pontot?

2013. nov. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
58%
Volt már rá példa.
2013. nov. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Beadtad? Sikerült?
2018. máj. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!