Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy kellene elkezdenem...

Hogy kellene elkezdenem tanítani valakit angolból? Többi lent.

Figyelt kérdés
Hogy kellene elkezdenem segíteni egy 33 éves nőnek az angolt?:D (nem tud semmit a 0-ról kezdem vele)Feladatokat mondjatok vagy valamiket ahogy tudnám vele kezdeni:|:D

2013. nov. 5. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Az egy dolog, hogy jol tudsz angolul, de tanitani nem tudsz az biztos. Kezdoknek foleg ne tanits...
2013. nov. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha tanár vagy, akkor tudod. Ha nem vagy tanár, akkor SEHOGY. Amire készülsz, azt kontárkodásnak hívják.
2013. nov. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fogsz egy szimpatikus angol tankönyvet és azon végighaladsz, ilyen egyszerű.
2013. nov. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Veszed az alapigéket

Elmagyarázod az állító, kérdő, tagadó mondatokat

2013. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Tanítsd meg először ragozni

Aztán a személyes névmásokat vedd át

2013. nov. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Amikor én elkezdtem az angolt, találtam az interneten egy oldalt, ahol megrendeltem ingyenesen az első 20 leckét.


Elküldöm neked a linket, rendeld meg ingyenesen, és ez alapján már el tudsz indulni.


[link]


Érdemes megnézegetned a bal oldali linkeket, sok segítséget kapsz. Így jöttek sorba nekem a leckék:


Névelő, a létige, a személyes névmás, az angol kérdés, kérdésre válaszok.

This, that szavak, rövid válasz, hogyan tagadjunk, többes szám, kérdőszavak, az angol ABC, a számok 1-10, 11-20, hogyan válaszoljunk a hol kérdésre? There is, there are, tagadás, kérdés és rövid válasz.

Ez volt az első 20 lecke anyaga, akkor még jöttek a megszámlálható és megszámlálhatatlan, some és any, a birtokos névmások, have got, kijelentés, tagadás, kérdés és rövid válasz.

A birtokos melléknevek, kié?

Persze mindegyik leckéhez a hozzá tartozó új betűk megtanulása, kiejtése, gyakorlatok feladatok.

Közben új szavakat, igéket tanultam, amikhez társítani tudtam a megtanultakat.

Minden 5. lecke után tesztet kellett írni az elző lecke anyagából.

Így jobban rögzült.


Amikor már ezeket megtanultam és megértettem, akkor kezdtük el az igeidők tanulását.

A folyamatos jelen volt az első, amit megtanultam.


De ezek már túl vannak a 20 leckén.


Ha az első 20 leckét megrendeled, lesz egy kiindulási alapod, hogy kezdd el.

Hogy a tanulót motiváld, legyenek gyakorlatok, legyen sikerélménye.


Ehhez kívánok neked jó felkészülést, és hogy sikeresen át tudd neki adni a tudásod egy részét.


Üdv. Ági

2013. nov. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!