Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nemet nyelvvizsga...

Melyik nemet nyelvvizsga milyen nehez?

Figyelt kérdés
Goethe, TELC, stb., melyik milyen nehez a többihez kepest?
2013. nov. 6. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Az én némettanárom a TELC-et ajánlotta. Azt mondta, szerinte az a legkönnyebb.
2013. nov. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Esetleg még az Euroexam
2013. nov. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje tanulod a nyelvet?
2013. nov. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
4 eve es most Nemetorszagban elek:D egy evet fogok itt tölteni, de attol meg nem akarom elbizni magam es nehezebbre menni, inkabb biztosra megyek.
2013. nov. 6. 12:18
 5/10 A kérdező kommentje:
De inkabb csak ezt az egy evet mondanam, hogy csak most tanulom, mert közepsuliban nem volt tul "szinvonalas" a nyelvoktatas.
2013. nov. 6. 12:20
 6/10 anonim ***** válasza:
A TELC elég jó hírű és színvonalas is.
2013. nov. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A középfokú egyik sem túl nehéz
2013. nov. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát... Én a helyedben, nem olyan biztos, hogy a legkönnyebbet választanám. A legkönnyebb talán a TELC, de az annyit is ér. Igaz, ma már minden nyelvvizsga "egyenrangú", de ettől függetlenül jól tudom, hogy akár munkahelyeken vagy továbbtanulásnál is kissé hátrányban részesítik a TELC-eseket. Ugyebár itt a szóbelid az arról szól, hogy bemagolsz egy összefüggő szöveget, és azt mondod el, és véleményt nyilvánítasz. A TELC középfokú szóbeli olyan mint más nyelvvizsgán az alapfok, ennek megvan a következménye is. Amiről tudom, hogy egyre jobb híre van az a BME, sokan dícsérik az ECL-t, nekem az eléggé gyérnek tűnik. Esetleg még a Pannon meg a Goethe az, amiket még javasolni tudok.
2013. nov. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A nyelvtudásod nem egy vizsgán fog múlni. Mindegyikre fel kell készülni. Tehát nyugodtan mehetsz a TELC-re. Komolyabb munkahelyen így is-úgy is ellenőrzik a tudást.

Attól, hogy valaki egy erősebb helyen tesz vizsgát, már ha van ilyen, hogy erősebb, még nem biztos, hogy jobban tudja a nyelvet, mint az, aki egy másik helyen teszi le.

Nem sok összefüggés van.

2013. nov. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Attol nem is tartok, hogy allaskeresesnel nem veszik komolyan a nyelvvizsgamat, beleirom az eletrajzomban hogy eltem küldföldön, es kesz:D
2013. nov. 7. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!