Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek az EF...

Mi a véleményetek az EF nyelviskoláról? Kipróbálta már valaki, ha igen milyenek a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd nyáron kimenni külföldre angol nyelvet tanulni, hogy felfrissítsem a nyelvtudásomat. Főként amerikai, máltai és ausztráliai utak érdekelnek.

2013. nov. 6. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, 2 alkalommal voltam. Csak ajánlani tudom, nagyon profik, tökéletes szervezés, nagyon jó hangulat stb. Első alkalommal (tavaly) Los Angeles-ben voltam 3 hónapot, idén pedig Miami-ban szintén 3 hónapot. Konkrétan mi érdekel vele kapcsolatban?
2013. nov. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én mandarint szeretnék(jövőre), egy évet Pekingben. (Persze nem kis pénz). Bocsánat, hogy idetolakodok, de mondjuk a fakultatív lehetőségekről tudsz mesélni, mi az ami grátisz volt(benne az árban) és ha jól tudom önkéntes munka és hasonlók van, volt?
2013. nov. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Los Angeles-ben a nyelvórákon kívül voltak szabadon választható órák is (filmek, californiai kultura stb.), hétvégente kirándulások környékbeli látványosságokhoz, hiresebb városokba és hasonlók. A csapat rendkivűl nemzetközi, igy soha nem unatkozol. Miami-ban ugyanez, nekem jobban bejött a keleti part mint a nyugati part.
2013. nov. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
És családnál, vagy kollégiumban/apartmanban voltál? Korosztály csak 18-25 éves? Egy másik iskolánál voltam apartmanban, ott az zavart, hogy sok spanyol ajkú volt és otthon a spanyolt többet hallottam. Érdekes...kaliforniai kultúra, van olyan egyáltalán. Azt gondoltam az egész USA egy olvasztótengely, csak Hawaii államról tudom esetleg elképzelni, hogy van bennszülött nép vagy hasonló. Ezek szerint önkéntes munkában nem vettél részt.
2013. nov. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem voltak fiatalabbak is, de a max olyan 26-27 volt szerintem. nem nagyon kérdezgettük egymás korát, apartmanban voltunk. Nem kimondottan kulturáról szólt, de ez volt a neve. Szerintem remek buli, ha van lehetőség, nem szabad kihagyni. Nálunk is beszéltek mindenféle nyelven, de a közös az angol volt. Ahogy én észrevettem, nemsokan voltak olyanok akik ne tudták volna perfektül beszélni az angolt
2013. nov. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor minek mennek ki angolt tanulni, ha tudják? Akkor ez sem az EF érdeme?
2013. nov. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyik ok, azért hogy egy kegyetlenül jó pár hónapot eltölts a világ másik felén, a másik pedig hogy megismerj sok emberkét különböző országokból, legalábbis mi ezért mentünk. Szülők birták fizetni, nekünk hatalmas élmény volt, így tökre megérte. Egyébként nagyon jó az EF, csak ajánlani tudom, az már más kérdés hogy az ember mire használja ki azt amit az EF nyújt.
2013. nov. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó; az tökjó, ha anyuék tolnak a segged alá mindent, sajnos sokan nem ilyen szerencsések, nekem nem lenne pofám megkopasztani őket. saját pénzből nagyobb élmény kijutni (tapasztalatból mondom, mielőtt még valaki beszólna, hogy savanyú a szőlő...)
2015. dec. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
70%
Mi az, hogy "nem lenne pofám megkopasztani őket"? Te úgy beszélsz, mintha egy szülő-gyerek viszonyban a gyerek egy nemkívánatos élősködő lenne, vagy nem is tudom... Miért ne fogadja el, ha támogatják a szülei? Egy ilyen nyelvtanfolyamra a pénzt tizenévesen diákmunkából gyűjthetné élete végéig... Az egy dolog, hogy téged úgy neveltek, hogy legyen bűntudatod mindenért, de ezt ne akard beleverni másokba is, hanem keseregj magadban.
2015. dec. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez most olyan dolog, hogyha van rá, akkor elmész mert tényleg nagyon jó, és rengeteg embert megismersz. Lényegében ez a program nem a kispénzű emberekre épül, és ezzel nem akarok senkit megbántani, de ha megnézed az árait, akkor te is látod. Saját pénzből is kimennék, de az már nem ugyan az, mármint nem az anyagi oldalra gondolok, hanem arra, hogy az EF álltal egy nemzetközi csapat verődik össze, eggyüt megyünk mindenhová, bulizunk, dumálunk, meismerjük egymást stb.
2015. dec. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!