Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nem vagyok túl jó angolból és...

Nem vagyok túl jó angolból és most 10 mondatban kell levelet írni egyik család tagadnak . Valaki nem tudná nekem lefordítani?

Figyelt kérdés

Szöveg: Drága Anya!

Ahogy eddig mindig fogok neked írni még ha pár sort is, de fogok! Nagyon hiányol már nekem! Hamarosan látjuk egymást és nagyon sok mindent mesélek neked.. Én nagyon jól vagyok, remélem te is jól vagy! A tanulás nagyon jól megy, minden sikerül. Van sok barátom/ barátnőm már csak te hiányozol innen.Hiányzik a főztöd,hogy lássalak minden! Nagyon jó lenne ha itt lennél velem, én nem leszek otthon sokáig csak pár napot. Te is meglátogathatsz engem egyik nap! Nagyon várlak...Hívd a többieket is,jöjjenek el ők is hozzám.

Puszilok mindenkit! Szeretlek!


2013. nov. 13. 16:33
 1/2 anonim válasza:
Milyen szinten vagy angolból? Lehet tudnék segíteni. Mikorra kell?
2013. nov. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Remélem te is (nem kell ismételni egy mondaton belül hogy "vagy"

Egy helyes magyar mondatod sincs, olvass sokat igényes irodalmat.Angolban is van nyelvhelyesség, ott is tudni kell ezeket. A nyelvhasználat sokat elárul az emberről, érdemes igyekezni!

2021. febr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!