Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek egy gyengébb...

Szerintetek egy gyengébb középszintről, ha kimegyek Angliába és ott is erőltetem a nyelvtanulást, egy év alatt elérhetek egy magabiztos felső szintet?

Figyelt kérdés

2013. nov. 15. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
magaddal cseszel ki,ha nem beszéled a nyelvet,akkor hoppon maradsz,különben csak a tróger munkákra leszel utalva,vagy ki sem fizetnek...inkább tanuld meg becsületesen.
2013. nov. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem van ismerősöm, aki nulla nyelvtudással ment ki és 2-3 év alatt teljesen megtanulta a nyelvet.
2013. nov. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

tesóm kint NORVÉG felsőfokot szerzett pár év alatt, nulla szintről. lássuk be, a norvég nyelv mégdurvább, mert nem ismersz semmit belőle, mint angolnál (abból akaratlanul is az emberreragad sokminden.)


szóval határozottan igen a válasz a kérdésedre.

2013. nov. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attol fugg hogy az "eroltetem a nyelvtanulast" Nalad mit takar. Ha nyelviskolaba fogsz jarni es emberekkel erintkezni akkor szerintem nem is kell hozza egy ev hogy elerj egy felsofokot (nekem se kellett). Ha egy konyhan mosogatsz pakisztaniakkal, es csak magyarokkal beszelsz akkor 10 ev is keves ra.
2013. nov. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. De még a szóbeli se biztos.
2013. nov. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem a munka,nem is a jobb élet reményében mennék ki,hanem ép azért,hogy a lehető legjobb szinten megtanuljam,minél hamarabb,hogy majd a jövőben kamatoztassam és igen nyelviskolába is szándékoznék járni.
2013. nov. 16. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!