Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Magyarországon melyik egyeteme...

Magyarországon melyik egyetemen lehet japánul tanulni?

Figyelt kérdés
NEM úgy értem hogy szakként (pl angliszikán az angolt), hanem mondjuk elmegyek vegyésznek, és lehet szabadon választani mellé idegennyelvet is. Hol találhatom meg, hogy mely egyetemen lehet tanulni japánul?

2013. nov. 18. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem eléggé reménytelen gondolat, hogy valahol valaki összeírta volna, hogy mely egyetemeken adnak japán órákat, szóval egyenként meg kell nézned minden egyetem honlapját (amiken nem kis idő kiigazódni időnként...)


BME-n van, ennyit tudok mondani.

2013. nov. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Még jó hogy BME az elsődleges célom! :) Utána a Corvinus és a Pázmány, majd Szeged. Nagyon szeretem a japán kultúrát, az animéket (nem csak ezek miatt szeretem a japánokat!!), a zenéjüket, a nyelvüket, szóval örülnék ha tanulhatnám!

Egyébként nem gondoltam hogy egy helyen össze vannak írva, csak reméltem hogy ha valaki olvassa a kérdést és tud egy-két helyet akkor leírja!

2013. nov. 18. 22:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk en csak a debreceni egyetemet tudom, hogy lehet felvenni japan kulzust, meg az elten es a kre-n van de ott szakok... amugy en is szeretnek a jovoben japant tanulni, ha minden jol megy akkor a ket pesti egyetem egyiken, ha meg nem jo ossze, akkor marad debrecen
2013. nov. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A Corvinuson azt hiszem nincs kredit alapú tanfolyam, de amúgy az sem ördögtől vett ötlet, hogy magadtól el kezdj tanulni. Vannak nagyon jó internetes honlapok akár erre (és most itt megemlítem Tae Kim-mét, ami szerintem az egyik legkimagaslóbb).
2013. nov. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
persze, alapokat siman tanulhatsz magadtol, de egy tanar mindenkeppen kell, ha van agy kis alapod viszont mar konyebb az egesz
2013. nov. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Debrecen
2013. nov. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A BKF-en van mondjuk full kezdő japán nyelvóra, de nem hiszem, hogy azt a sulit keresed. Ha van módod, menj inkább nyelvtanfolyamra.

[link]

Ezt ajánlom.

2013. nov. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

SZTE-n van, kezdő, középhaladó és haladó is.

Legalábbis egy éve még biztos volt.

2013. nov. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
budapest bkf. A japán szabadon választható bármelyik szakon. A hátulütője a dolognak, hogy nincs állami hely a suliban, de maga a suli nagyon király. Ott tanulok és eddig csak pozitivat tudok mondani.
2013. nov. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!