Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanuljam az angol...

Hogyan tanuljam az angol nyelvet maradandóan, hogy meg is maradjon bennem?

Figyelt kérdés

Úgy vagyok egy csomó mindennel angolból, hogy megtanulom, egy ideig tudom aztán elfelejtem, és lehet újra tanulni, amikor mondjuk az iskolában újra előjön az órán az adott dolog.

Szeretném, ha az angol tudásom maradandó lenne, ha nem felejteném el, hogyan érhetném ezt el? Ha megtanulok valamit mindig úgy érzem, hogy jól megtanultam, de aztán meg rájövök, hogy mégse, hogy kéne jobban tanulni?


2013. nov. 19. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Használd a nyelvet modnjuk !? Nézz filmeket, sorozatok angolul, angol felirattal, lehetőleg minél többet. Iskola után vedd át az órai anyagot, csinálhatsz egész nyugodtan plusz feladatokat is gyakorlásképp.
2013. nov. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
gyakoroljad , 10 perced csak van mindennap átnézni :)
2013. nov. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!