Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Xantus Janos, vagy BME gimnazium?

Xantus Janos, vagy BME gimnazium?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb, ha meg akarok jol tanulni angolul (anyanyelvi szinten). Figyelembe véve azt is, hogy a Xantus kevesebbe kerül, meg hogy erősebb, tanarok, stb.

2013. nov. 21. 21:54
 1/6 anonim válasza:
én Xántusos vagyok! Szerintem nálunk NAGYON erős a nyelvoktatás!! A BME-ről nem tudok mit mondani... De egy biztos, akármilyen nyelvi szinten is vagy, a Xántusban 1 év alatt remekül megtanulhatsz angolul!!
2013. nov. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia!En a bme-be jarok es anno meg en is ugyanigy nem tudtam valasztani a ketto kozul.Azt vedd figyelembe hogy nagyon kulonbozo a ket suli.A Xantusba jar kb. 1000 diak, a bme-be mi vagyunk osszesen 100-an.Es amig a xantus magyar nyelven tart oktatast es magyar diakok kozt tanulsz angolul addig a bme-be minden targy angolul folyik es az diakok joresze kulfoldi aki nem is tud magyarul.Ami meg jo hogy a tanarok nem a megszokott magyar tanarok,mert sokkal csaladiasabb,jobb a hangulat.Van par olyan tanar akit tegezunk is.De ezenkivul eleg eros a tanitas,bar van olyan tantargy ahol a tanar nem a legjobb.es azt hiszem az ib (nemzetkozi erettsegi) re is lehet majd lehetoseg jovo evtol.Most csak igy ennyi de ha van kerdesed irj nyugodtan.;)
2014. febr. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

A BME gimnázium is fizetős? Hol van helyileg?Én most hallok róla először.Nekem a fiam jár a Xantusba és imádja!Ők is angolul tanulják a tantárgyakat,igaz nem mindent.Nagyon erős ,de nagyon színvonalas iskola.

2014. febr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia!Sajnos igen,nem is keves a tandij.Helyileg a Karinthy Frigyes utca vege fele van,a Moricz Zs. korttertol ot percre.Belinkelem a honlapjat: [link]
2014. febr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bence Ayan ***** válasza:
36%

A BME szerintem az egyik legjobb iskola! Lehet, hogy fizetős, de azért nem olyan sok!( Évi 1millió kb ami teljesen megfizethető)

Nagyon jó az oktatás minden angolul megy! Az osztályközösség nagyon jó! És ugye Budán van, nem úgy mint a Xantus, ami szerintem előny.

2019. máj. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha ilyen olcsó az az 1M légy szíves adj nekünk is belőle :3
2022. febr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!