Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki leforditaná angolra a...

Valaki leforditaná angolra a következő szöveget ami magamról szól?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, Nagyszalontán élek Rómániába közel a magyar határhoz. Érdekel az informatika azon belül is a programozás és a nyelvtanulás. Elsöre is megszeretném tanulni a román nyelvet csak ez nem nagyon megy mivel nincsenek román ismeröseim. Magyar suliba járok és elég rosszul állok románból ezen szeretnék javitani emelett meg szeretném tanulni még az angol és a német nyelvet is mivel ezekre szükségem lessz az informatika pálya miatt meg azért is mert szeretek új kulturákat megismerni és az emberekel beszélgetni. Nagyon szeretem a budstep és a rock zenét. Szeretek bulizni, de álltalába bizonyos határok között. Nagyából ennyit magamról.
2013. nov. 22. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:

I'm 17, I live in Nagyszalonta in Romania close to the Hungarian border. I'm interested in IT, mainly programming and learning languages. I want to learn Romanian but it's not going that well because I have no Romanian friends. I go to a Hungarian school and I want to improve my Romanian and I also want to learn English and German because I need them for my IT career. I like meeting new people and learning about new cultures. I love bud step and rock music. I like going to parties but within the limits.


nem lett tökéletes, megpróbáltam :)

2013. nov. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. nov. 23. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!