Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc nyelvvizsgán hogy van a...

Telc nyelvvizsgán hogy van a javítás?

Figyelt kérdés
mert a szóbeli résznél a beszédkészség jól sikerült, a magnóhallgatás meg nagyjából. Azt írja h részfeladatonként elkell érni 40%ot. ez akkor az hogy a magnóhallgatás is egy részfeladat? vagy azon belül minden feladatban kell elérni 40%ot és összesen 60at? hhogy van ez?
2013. nov. 23. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden egyes feladatban kell elérni 40%-ot MINIMUM és összesen a 60% meg kell, hogy legyen, máskülönben sikertelen a vizsga.
2013. nov. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A magnót és a beszédkészséget együtt pontozzák,tehát még van esélyed ha tényleg jól ment! :) egyébként min.30 pont a 40 % - vagy vmi ilyesmi :D

egyébként,hogy sikerült az írásbeli?én is most voltam,nekem a nyelvtan 2 részénél nagyon tippelgettem,mert volt,hogy nem értettem még a szót se :S a magnó meg borzasztó volt...még a vizsgáztató is mondta!

2013. nov. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Gyere beszélgetni :)

2013. nov. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már utánanéztem a telc.hu-n és az első válaszolónak nincs igaza, mert: Akkor sikeres a komplex nyelvvizsga, ha az írásbeli és a szóbeli vizsgán külön-külön is eléri a 60%-ot, továbbá készségenként (olvasás, levélírás, hallás utáni értés, beszédkészség) legalább 40%-ot.

Tehát nem minden egyes feladatban kell elérni 40%ot, hanem pl a szóbelinél: magnóhallgatásnál 40%, beszédkészségnél 40%, és összesen 60%.


Amúgy meg egész jól sikerült, én meg pont azt vettem észre hogy a nyelvtani rész az könnyű volt, nekem azok a cikkek nem mentek a spanyol úttal kapcsolatban

2013. nov. 23. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!