Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsga felülvizsgálati...

Nyelvvizsga felülvizsgálati kérelem?!

Figyelt kérdés
Dexam típusú írásbeli nyelvvizsgán voltam, aminek az eredménye az lett, hogy mindkét vizsgarészben elértem a minimum teljesítendő 40 %-ot, ám így is hiányzik 1 pont a sikeres vizsgához. A levél 70 %-os lett és fontolgatom a felülvizsgálati kérelmet, szerintetek van alapja, és ha igen mennyi esélyt láttok rá ,hogy jóváhagyják ?
2013. nov. 25. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg
2013. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Próbálkozni lehet.Ha csak 1 pont kell hozzá,azt hátha megadják.Hallottam több olyat is,hogy nem adják meg.

De attól is függ,mennyire bunkók.Meg hát,nem tuti hogy megadják.


Nekem még több kellene hozzá (nem dexamoson voltam),azt nemigen adják meg.De 1 pontot hátha.

Legfeljebb megpróbáltad,jobb,mint nem megpróbálni.Veszíteni nem veszíthetsz többet.


Egyébként középfok vagy felsőfok?

2013. nov. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
felső
2013. nov. 26. 20:08
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, beadtam a kérelmet, várok az eredményre. Nem tudjátok, hogy mennyi idő az elbírálási idő és az eredmény ?
2013. nov. 26. 20:09
 5/11 anonim ***** válasza:

Arról fogalmam sincs.

Próbálj a honlapon utánanézni.

Bár szerintem úgy van,hogy bemégy megnézni amit írtál,és valahogy akkor ,nem?

Mert ha találsz hibás javítást oké,ha nem ,akkor nem.

Vagyis,szerintem.


Ettől nem tudok pontosabbat.

Második voltam.Én is csak gondolkodtam rajta.

2013. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősömnek megadták, és volt Dexam-os tanárom is azt mondta, hogy általában 1 pontnál megadják. Remélem sikerül. Lenne nekem is egy kérdésem kedves kérdező: Normál csekken fizetted be a felülvizsgálati kérelem díját? Mennyire fontos, hogy DExam-os csekk legyen? Előre is köszi a választ.
2013. nov. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Bocsi a késői válaszért ! Igen a horlux helyi vizsgaközpontjából kértem a csekket amelyen befizettem, és az kifejezetten Dexamos volt. :) Reménykedek és sok sikert nektek is !!!!
2013. nov. 28. 23:11
 8/11 A kérdező kommentje:
nekem megadták !
2014. jan. 8. 21:24
 9/11 anonim ***** válasza:

Gratula a kérdezőnek :))

Kár is lenne azért ha 1 pont miatt veszne el és kellene még egyszer menni.

Meg egyáltalán.

2014. jan. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
grat!
2014. jún. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!