Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek lehet még nyelvviz...

Szerintetek lehet még nyelvvizsgát venni? (feltételezés, semmi konkrétum)

Figyelt kérdés

Nem áll szándékomban nyelvvizsgát venni, mivel sikeresen nyelvvizsgáztam 2 nyelvből is, de ismerőseimtől gyakran hallom, hogy én is tudnék venni két nyelvvizsgát, és el kezdett foglalkoztatni a kérdés, hogy tényleg van-e (még) ilyen.

Van egy mondás, miszerint mindennek megvan az ára, gondolom ennek is, akinek megvannak a megfelelő kapcsolatai.

Ti mit gondoltok erről, és szerintetek "mennyi az annyi"?


2013. nov. 29. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
józsefvárosi piacon nézelődtünk, és konkrétan diplomát kínáltak. xd Hogy van egy haverja, és ő intézi. Mikor mondtam neki, h nem köszönöm, tanulással megszereztem már, egyszerűen odamondta, h akkor forduljak föl. Hát.... érdekes volt.
2013. nov. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1.

Én is tapasztaltam :)

De ezek nagy átverések, csak a hülye nem látja át... persze van egy haverja, nekem is van :)

Ő majd elintézi, adjak neki 50 ezret...

Pénzlehúzás az egész, semmi más.

2013. nov. 29. 13:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért én tartanék attól, hogy valakik egyszer "felfedezik", hogy nem igazi-
2013. nov. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, pl. a sorszámot hogy tudják (észrevétlenül)

"hamisítani"-

2013. nov. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Diplomát kínáltak a piacon?

Nem semmi-

2013. nov. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3-4.

Nem kifogásból mondom, vagy kötekedésből, de szerinted egy multi több ezer főt foglalkoztató cég utána fog ennek tüzetesebben nézni? Mert szerintem 99%, hogy nem.

Kivéve ha nem akar felvenni.

Nekik az a lényeg, gyakorlatban hogyan hasznosítod a nyelvtudást.

A papírra csak ránéznek, megvan, ennyi a lényeg.

Ezt tapasztalatból mondom, nem azért mert a hamisítás pártján állok, mert ennyi erővel lehetne akár megvett nyelvvizsga is.

Amúgy én úgy tudom, hogy amit megveszel (nyelvvizsgát) annak teljesen legális sorszáma lesz, ha jó helyre mész.

2013. nov. 29. 14:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a vásárolt diplomán voltam kiakadva

(nem a ny.vizsgán)

2013. nov. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!