Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki segítene lefordítani...

Gabica44 kérdése:

Valaki segítene lefordítani angolra, helyesen, értelmesen?

Figyelt kérdés

szia! hogy vagy? Írj többet magadról, családodról,mivel foglalkozol? Melyik városban laksz, kivel élsz? "Szeretnélek megismerni! Kriszti lányom Buryban lakik, barátjával, Jamallal. Én jövőre megyek vissza, csak most csináltatom a fogam, addig nem tudok. Ez év februárban jöttem haza Magyarországra, de mindenképp vissza akarok menni! Magyarországon nem érzem jól magam! Szeretem Manchestert!

Várom válaszod, addig is millió puszi! Gabica"


NAGYON SZÉPEN MEGKÖSZÖNNÉM!!!!


2013. dec. 11. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Hi! How are you doing? Write more about yourself, and your family! What are you dealing with? Which city do you live in? Whom are you living with? My daughter Kriszti is living in Bury with her boyfriend. I will go back next year. I need some dental treatments and I can't go until my teeth get ready. I came home in last February but I wanna go back anyway! I do not feel well in Hugary! I love Manchester!

I'm waiting for your answer!

With a lot of kisses:


Gabica

2013. dec. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hi, How are you? Tell me more about yourself, your family and what you do. Which city do you live in? Who do you live with? I would like to get to know you. My daughter Kriszti lives in Bury with her boyfriend Jamal. I am going back next year but I have to get my teeth done first so I can't leave until they are ready. I came to Hungary this February but I want to go back anyway. I don't feel good in Hungary. I love Manchester.


I'm looking forward to your reply!


Many kisses,


Gabica

2013. dec. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM MINDKETTŐTÖKNEK! ÉN CSAK PICIT TUDOK ANGOLUL, NAGYON SOKAT SEGÍTETTEK!!!
2013. dec. 12. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!