Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az új osztatlan tanárképzés....

F.niki18 kérdése:

Az új osztatlan tanárképzés. Én csak egyszerűen tesitanár szeretnék lenni de fel kell venni mellé mást is, ezért én az angolra gondoltam. De amit nem értek, hogy akkor ebből a tantárgyból emelt érettségit kell tennem?

Figyelt kérdés

2013. dec. 12. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Most fog megjelenni a felsőoktatási tájékoztató és abban benne lesznek a választható szakpárok /csak 2 szakos a képzés/ és az ahhoz tartozó követelmény is.
2013. dec. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm..Csak azért kérdezem mert ha emelt kell belőle akkor valószínű hogy lekell mondanom erről szakról,mert késő lenne már előkészülni az emelt érettségire
2013. dec. 12. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Angolból emelt kell majd szerintem, de én 3 hónap alatt készültem fel rá és 86% lett, neked meg még 5 hónapod van(kb ugyanannyit tudnál készülni, mint én mert én most ősszel érettségiztem)
2013. dec. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és ha csak nyelvvizsgám lesz?
2013. dec. 12. 21:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem elég, végigfutottam az ez évi osztatlan szakokat, vagy az van odaírva, hogy legalább az egyiket emelt szinten kell teljesíteni, de ahol az angollal kezdik ott eleve emeltet kérnek. Ha van nyelvvizsgád nem egy nagy was ist das felkészülni az emeltre
2013. dec. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!