Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítanátok nekem helyesen...

Gabica44 kérdése:

Lefordítanátok nekem helyesen nyelvtanilag, tartalmilag angolra?

Figyelt kérdés

"Az, hogy túlteszed magad rajta, nem jelenti azt, hogy elfelejted, nem jelenti azt, hogy hűtlen leszel az érzéseidhez, csak annyit jelent, hogy tűrhető szintre csökkented a fájdalmad, egy olyan szintre, ami nem tesz tönkre..!"


NAGYON SZÉPEN MEGKÖSZÖNNÉM!


2013. dec. 13. 13:34
 1/3 doracell ***** válasza:

Getting over something does not mean forgetting it or being disloyal to your feelings; all it means is reducing your pain to a bearable extent that does not destroy you.


Lehet persze máshogy is, pl. emotions a feelings helyett, vagy tolerable a bearable helyett, vagy más szerkezettel, stb. Nekem valamiért így tetszik a legjobban.

2013. dec. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
That you recover does not imply that you could forget or betray your feelings; all it means is that you lessen your pain to a still tolerable point where you are not crushed.
2013. dec. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM!
2013. dec. 14. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!