Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan zajlik egy nyelviskoláb...

Hogyan zajlik egy nyelviskolában a képzés?

Figyelt kérdés
Soha nem jártam külön nyelvtanárhoz, angolul középiskolában tanultam meg, németül pedig magamtól. Nemrég elkezdtem oroszul tanulni, de sajnos nem igazán boldogulok vele(pedig állítólag hasonló mint a német). Azon gondolkozom, hogy beiratkozom egy nyelviskolába. Jelenleg az inter lingua a legesélyesebb. Tudna valaki információval szolgálni róluk? Hogy működik az oktatás? Jók a tanárok? Összességében megéri hozzájuk menni? A normál tanfolyam 12 hetes. Ez alatt teljesen kezdő szintől mennyire "fejlesztik fel" az embert? Körülbelül mennyi időbe telne, hogy legalább olyan szinten beszéljem az oroszt, hogy egy középszintű érettségit jó eredménnyel meg tudjak írni(nem szeretnék, csak ez egy jó viszonyítási alap). Azt mondják jó a nyelvérzékem.
2013. dec. 14. 20:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!