Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek jogosan gondolom...

Szerintetek jogosan gondolom így? Ti mit gondolnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Az az igazság hogy angolból készülök tenni C1-es írásbelit.A szóbelim meglett elsőre,még tavasszal.de az írásbeli most fogok negyedjére menni.(Azért nem mondom,hogy ötödjére,mert az első vizsgámat nem számolom)


Egyébként bennem van a szorgalom is,meg hogy még többet készülök.Ugyanakkor néha gyűlölöm az egészet.A nyelvvizsgázást,a készülést,már néha majdnem az angolt is.

Szerintetek jogosan vagyok kiakadva néha?

Eddig próbáltam mindig készülni a vizsgára,mintafeladatokkal,de nem jött össze.

Utolsó 2 alkalommal pár százalékon múlott.



2013. dec. 28. 12:17
1 2
 11/12 anonim válasza:
Nekem a kis angol nyelvtan tk sokat segített, javaslom, felsőfokúm BME-n szóbeli simán meglett, írásbeliről én is ilyen egy-két százalékkal lecsúsztam, szóval megcsináltam máshol, mert szorított az idő. Amúgy leginkább az aktív használat számít, ahogy mondják előzőek is írjál, csekkoltasd valami okossal, és egy csomó mindent megérthetsz, beszélj angolul, akivel tudsz ( a nyelvtanárnak ennyi értelmét látom. Nem értem mi a kérdés amúgy, mire vagy kiakadva egész pontosan? A vizsga jellegére, az anyagra, magadra, vagy mire, na? :)
2014. jan. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
előző vagyok, az nem tk, nemtom miért írtam azt :)
2014. jan. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!