Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki segítene nekem összehoz...

Cristo kérdése:

Valaki segítene nekem összehozni egy rövid bemutatkozást németre, olaszra és oroszra lefordítani?

Figyelt kérdés
A nevem ___ és ___ éves vagyok. Szeretek zongorázni, és focizni. Van egy öcsém, az ő neve ___. Szeretnék minél többet megtudni a világról, és minél több barátot szerezni.

2013. dec. 28. 19:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk olaszra nem muszáj, de mondjuk össze tudnám hasonlítani, hogy jól írtam-e, vagy nem. :)
2013. dec. 28. 19:04
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi chiamo ... e ho ...anni. Mi piace a suonare il pianoforte e giocare a calcio. Ho un fratello minore. Si chiama ... .

Vorrei sapere di piú del mondo e fare amicizia.


Remélem segítettem vele :)

2013. dec. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 webnyelv ***** válasza:
73%

Jól írta a második, csak a piace után nem kell az "a" a suonare elé.


Németül: Ich heiße ... und bin ... Jahre alt. Ich mag Klavier spielen und Fussball spielen. Ich habe einen Bruder, er heißt ... Ich möchte die Welt besser kennenlernen und mehr Freunde haben.


Oroszul nem tudok és cirill betűket írni sem tudok rendesen. Talán kb. így lenne: Меня зовут ... и я ... лет. Мне нравится/я люблю играть на пианино/фортепьяно и играть в футбол. у меня есть брат, его зовут ... . Я хочу узнать больше о мире и подружиться.


Hozzávetőlegesen kb. így lehet oroszul. Ha nem járna erre oroszos, írd ezt. Ha meg jár erre, majd kijavítja. A "szeret valamit csinálni" nem tudom, hogy Мне нравится vagy я люблю -e inkább. A zongora meg пианино és фортепьяно is lehet, de nem teljesen ugyanaz a kettő, bár hangszeren játszás szempontjából lényegét tekintve nincs igazán különbség.

2013. dec. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 webnyelv ***** válasza:
100%
Szokás szerint a cirill betűk közé furcsa jeleket is betett a rendszer. Remélem, azért kikövetkeztethető.
2013. dec. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindannyiótoknak. A cirill betűkre majd megpróbálok rájönni. :)
2013. dec. 29. 15:02
 6/8 webnyelv ***** válasza:
100%

103; = я


086; = о


(Remélem, most jól jelennek meg. Ha más nem, a google fordítóban ellenőrizheted, kb. hasonló szavakat fog kidobni.)

2013. dec. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mnye nravicja: nekem tetszik

Ja ljublju: szeretem

2014. dec. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minél több barátot szerezni

Viele Freundschaften schließen

2014. dec. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!