Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Meg szeretnék tanulni társalgá...

Meg szeretnék tanulni társalgási nyelven angolul. Vki aki esetleg tudna segíteni? Mondjuk angol tanár, vagy kint él angliában. Eaz se lenne rossz, ha korombeli lenne, vagy egyezne a zenei ízlésünk, hogy legyen témánk.14

Figyelt kérdés
Tavasszal megyek Londonba (iskolai kirándulás),és szeretnék egy kicsit jobban megtanulni angolul.Társalgási nyelven.

2013. dec. 30. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor javaslom azt amit már többször is leírtam... Nézz és olvass sok filmet/könyvet Angolul!! Ha van olyan szó amit nem értelsz azt nézd meg a fordítóba! Esetleg ha va olyan barátod vagy családtagod aki jól tud angolul akkor velük is beszélhetsz. Plusz mondjuk írj me egy fogalmazás félét magyarul akkor azt fordísd le angollra....!:)
2013. dec. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,szoktam filmeket nézni angolul,meg amikor tudok,akkor olvasok is könyveket angolul,de még nem tudok valami jól,és arra gondoltam,hogy ha lenne valaki,mondjuk egy levelezőtárs,akivel angolul beszélhetnék,akkor könnyebben menne.Hol lehet levelezőtársat keresni?Van esetleg valami oldal...
2013. dec. 30. 18:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Soha nem értem meg, hogy azok, akik már rendelkeznek annyi angoltudással, hogy levelezni akarjanak, miért nem tudják egyszerűen beírni a Google-be, hogy "english penpals".


Egyébként több oldal is van, én ezek közül az interpals.net-et ajánlom. Nekem ennek a felülete jött be a legjobban.

2013. dec. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!