Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelvet lehet bő fél...

Milyen nyelvet lehet bő fél év alatt elsajátítani, hogy középfokú nyelvvizsgára menjek?

Figyelt kérdés
Tanultam németet négy évig, de olyan gyenge volt az oktatás, hogy egy egyszerű mondatot nem tudnék mondani(pl a labda piros). Angolból már van nyelvvizsgám. Olyat keresnék, aminek nincs sok nyelvtana.

2014. jan. 1. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Mihez kell? Csak hobbiból vagy államilag elismert kell felvételihez/diplomához/stb..?
2014. jan. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Államilag elismert, mert felvételihez lenne szükséges.
2014. jan. 1. 11:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy ezt mondom, de nullarol fel ev alatt nem fogsz tudni lenyelvizsgazni egy nyelvbol se.

Egyreszt gondolom, hogy a tanulasra nincs egesz napod. Tanulas, munka mellett energiad sem lesz.

Masreszt az a bo felev kevesebb mint 5 honap, ha az egyetemi felvetelihez kellene. Majus vegen legkesobb el kell menned, mert nem fogjak kiallitani a vizsgabizonyitvanyodat, es bukod.

2014. jan. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem a mostani felvételire kellene, hanem majd másfél év múlva, csak nyárig nem kezdek el semmit tanulni, mert utolsó éves egyetemista vagyok és szakdolgozatot is kell leadnom. Tehát most még csak nézelődök:)
2014. jan. 1. 12:33
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom hogy középszintre mennyi idő felkészülni, de nekem egy év alatt megvolt a spanyol felsőfok úgy hogy előtte már volt angol C2-m.
2014. jan. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%
Ha nagyon beerősítesz akkor szinte bármelyikre elég néhány hónap.
2014. jan. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!