Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítanátok nekem ezt a...

Lefordítanátok nekem ezt a rövid szöveget?

Figyelt kérdés
Webfordítóval nem lehet rendesen. Köszi előre is!!!
2009. nov. 28. 18:46
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


Bocsi, kihagytam a legfontosabbat!

2009. nov. 28. 18:46
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, jó háziállatok, másfelől viszont nem. A gazdától függ. A fogságban tartott állatok sok figyelmet igényelnek. És a nagymacskák, akik nincsenek háziasítva, még több időt és gondoskodást igényelnek. Ők nem házimacskák, tisztelned kell őket. Ha megadod nekik a tiszteletet, és megérted a viselkedésüket, akkor igen, véleményem szerint csodálatos házikedvencek lesznek, de nem olyan értelemben, mint a cicák vagy kutyák.

Azok számára, akik egyszerűen élvezettel figyelik őket órákon át, és kibírják, hogy nem dédelgetik őket, ha nincs rá szükségük, csodálatos lehet felnevelni egy nagy macskát. És a másik oldal? Néhány ember nem tudja megérteni, hogy a nagymacskák nem háziasított állatok. Az ilyen emberek által tartott állatoknak nincs elég nagy ketrecük, és hely, ahol mozoghatnak, és nem kapnak annyi figyelmet, amennyire szükségük van. Egy egzotikus macskát tartani nagy felelősség. Sajnos néhány ember nem tudja ezt, és anélkül vesz nagymacskát, hogy alaposan átgondolná.

Te jössz. Melyik csoportba tartozol? Válaszolj magadnak. Most tudnod kell, hogy a nagymacskák jó háziállatok-e a te számodra vagy nem. Nincs olyan, hogy a legtöbb esetben a nagymacskák nem jó háziállatok, de... Ahogy már említettem, minden a gazdától függ. Gondold át alaposan, mielőtt döntést hozol."


Hát, ez elég semmitmondó, de annál bővebb lére eresztett szöveg volt.

2009. nov. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Föl akartam használni átalakítva persze, a nagymacskás oldalamhoz. Hát lehet, hogy így nem fogom, mert igazad van! Ettől függetlenül nagyon szépen köszönöm!
2009. nov. 28. 19:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Melyik nagymacska?
2015. ápr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!