Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ECL nyelvvizsgán csak a fele...

Casd was kérdése:

ECL nyelvvizsgán csak a fele sikerült, mennyi időm van felkészülni a másik részére és újrapróbálni? 1év? Fél? Vagy mennyi?

Figyelt kérdés

2014. jan. 4. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szóbeli és írásbeli sem fog elévülni, annyi időd van felkészülni amennyit csak szeretnél.
2014. jan. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nincs megszabva!

Már a következőre is jelentkezhetsz, ha fel tudsz készülni és úgy érzed menni fog. Célszerű nem sokáig húzni, mert most még benne vagy a vizsgázásban, pláne ha csak 1-2 százalékon múlt. Hajrá!

Melyik rész nem sikerült?

2014. jan. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Bocsi az off miatt, de december elején voltál, és tudod már az eredményedet? Mert én meg tűkön ülök napok óta :/

Amúgy jól mondják előttem, nem évül el vagy ilyesmi :)

2014. jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Áááá én is már kíváncsi vagyok az eredményemre... szerintem 2 napon belül megérkezik...
2014. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, ma van a 30. nap :D
2014. jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

a Facebook ECL Elte oldalon:

Tisztelt Vizsgázóink,


A decemberi vizsgák eredményei vélhetően a hét második felében kerülnek feltöltésre.


Üdvözlettel,


ELTE BTK ECL Vizsgatitkárság ha facebook-on beírjátok, láthatjátok ti is)

2014. jan. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hát ze sem lett meg... nagyon kevés %, én csak írásbelin voltam, rmeénykedtem azért, a környezetemben senkinek nem sikerült, ez olyan fura, mert a tesztfeladatok mind 70/80 % osak lettek mindig...
2014. jan. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem sikerult! Elso voltam :)
2014. jan. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3as vagyok, nekem is sikerült :) előző, akinek nem sikerült, sajnálom, fellebbezés esetleg? amúgy szerintem ha újra mész, akkor ne ecl-re, én tök sok rosszat hallottam róla, azért is voltam pánikban miatta.
2014. jan. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
köszi a választ, fellebezés nemhiszem hogy összejönne. Mit ajánlatok melyiket próbáljam meg?
2014. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!