Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Észtül, vagy lengyelül tanulja...

Észtül, vagy lengyelül tanuljak? Melyik országba érdemesebb kiköltözni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 5. 20:28
 1/4 webnyelv ***** válasza:
100%

A lengyelnek annyi előnye lehet, hogy közelebb van, és a lengyel ismeretében több szláv nyelvet is egész jól meg tudod érteni.

Egyébként nem tudom, én egyik országba sem mennék.

2014. jan. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

mindkét ország középmezőny, akár Magyarország, szóval akár itt is maradhatnál! ha mindenképpen akarsz menni külföldre, Kanada, Nagy Brittania, az USA, Ausztrália, Új-Zéland, Németország, Ausztria, Írország, Olaszország, Franciaország, Hollandia, Dánia, Luxemburg, Belgium?

valamelyik jobban tetszik? csak mert sokkal jobb esélyekkel indulnál.

de ha mindenképpen ragaszkodsz a 2 ország valamelyikéhez, Lengyelország mellett kell voksolnom (több lehetőség), tudom, hogy elég szubjektív, de egyik sem könnyű nyelv..

2014. jan. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
A Lengyel nyelv nehezebb mint az Észt, de ott sok a hülye, így bárki okosnak tűnhet köztük... :D
2014. jan. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 cirmos cirmi válasza:
0%
Gyökerek nélkül minden országban idegen maradsz. Keresni fogod a magyar közösséget és a magyar szót. Maradj itthon, ideszülettél. Munkát vállalhatsz bárhol, az más...Onnan bármikor hazatalálsz!
2014. jan. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!