Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » City and guilds középfokú...

City and guilds középfokú komplexet tettem. Mit gondoltok, megéri-e fellebbezni vagy újraértékeltetni, ért-e el ezzel valaki valaha plusz pontot?

Figyelt kérdés
Nekem a beszédkéség lett fail és 2 pont kellene a pass-hoz, pedig a beszédértés és az írásbeli first class pass lett a levél pass. Úgy hallottam hogyha van egy narrow fail-ed akkor átengednek még, de javítsatok ki ha nem. Nem is érzem úgy, hogy ez ilyen rosszul sikerült. Olvastam én is, hogy az újraértékelésért fizetni kell de nem tudom igazából mennyit és, hogy van-e értelme.

#nyelvvizsga #felülvizsgálat #újraértékelés #city and giulds #narrow fail
2014. jan. 6. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Értelme? - Az nincs.
2014. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
senki se ért el ezzel soha pontot vagy akármit? Ha valakinek van ezzel kapcsolatba tapasztalata szívesen várom :)
2014. jan. 6. 22:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Talán magánál a nyelvvizsgaközpontnál kéne

megérdeklődni ezt-

2014. jan. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!