Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ELC vagy EUROEXAM nyelvvizsgát...

ELC vagy EUROEXAM nyelvvizsgát ajánljátok jobban? Azt hallottam az Elc-en nehéz a listening, az Euro-ban pedig vannak nagyon nehéz szóbelitételek . Mi a tapasztalatotok róluk?

Figyelt kérdés

2014. jan. 8. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ma csinaltam probenyelvvizsgat az iskolaban (euro) nekem egyedul a writing nem ment annyira, a szobeli 70% lett
2014. jan. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem semmiképp ne az Euro-t válaszd. A középfokú írásbelim 1/4 ponton (igen, egynegyed!) múlt, nem adták meg, hiába kértem a felülvizsgálati kérelmet és fellebbeztem (amik persze szintén pénzbe kerültek.) Mindezt úgy, hogy direkt a nyelvvizsga előtt 3 hetet töltöttem külföldön, intenzív nyelvtanulási céllal.

Nemrég csináltam a szóbeli felsőfokút, pár pont miatt nem lett meg. A legszörnyűbb az egészben, hogy tudom, hogy amiket elmondtam, nem voltak rosszul megfogalmazva, a nyelvtanra is figyeltem, a Listeninget pedig végig értettem.

Sok sikert a nyelvvizsgához :)

2014. jan. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Igazából ez nem a kérdezőnek szól hanem akárkinek aki 10 év után idekeveredik :D

Az euroexam jó nagyon, én túl vagyok rajta. A listening az egyetlen ami vagy nagyon könnyű vagy nagyon nehéz (nekem sajnos pont a nehéz jutott :D) de ezt leszámítva jó nagyon ajánlom mindenkinek.

#2 válasza szerintem inkább attól függ hogy éppen ki kezébe kerül a vizsgád de ez szerintem minden szervezetnél benne van a pakliban

ápr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!