Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek mennyi idő alatt...

Szerintetek mennyi idő alatt lehet felkészülni angolból középfokù szóbeli nyelvvizsgára, ha az írásbeli megvan, de már egy éve nem használom a nyelvet?

Figyelt kérdés
Kb heti 2-3 órát tudnék vele foglalkozni. Különtanárhoz nem tervezem h megyek, mert iszonyù költséges.
2014. jan. 9. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Heti 2-3 óra az semmi. Ha tényleg csak ennyi időd van, akkor meg se próbáld szerintem. Én heti 5x3 órát javasolnék legalább.
2014. jan. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És melyik költségesebb: kicsit rááldozni, hogy magántanárhoz jársz, vagy esetleg 2x-3x kiadni cirka 15 ezer forintot, mert nem sikerül a nyelvvizsga? Ha ennyire nincs időd tényleg, azt a heti 2-3 órát magántanárnál töltsd el. Ha több időd lenne, nyilván magadtól is felkészülhetnél, pláne ha pl. az ecl-re mész. De ehhez mindennap 1-2 óra angolozás kellene.
2014. jan. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az érdekelne, h szerintetek mennyi idő, egy év fél év? Stb. Hogy ne próbálnám addig kell tanulnom amíg nem megy, csak érdekelne mások véleménye, tapasztalata....előbb utóbb meg lesz csak szó szerint idő kérdése
2014. jan. 9. 16:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezzel a tempóval évek. A nyelvtanuláshoz szükséges az ismétlés is.
2014. jan. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaja, tudom. Köszi a válaszokat, azért ha van vmi tippetek a hatékony gyors tanuláshoz ne tartsátok magatokban.:D
2014. jan. 9. 16:49
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
1-2 hét
2014. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem esténként van időm 1-2 órát tanulni, de hétvégén azért többet tudok gyakorolni. Szerintem kb. 1 év, ez attól is függ, hogy milyen hiányosságaid vannak, de nyugi szerintem menni fog, én is egyedül tanulok.
2014. jan. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!