Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretnék megtanulni folyékony...

Szeretnék megtanulni folyékonyan beszélni, mert 3 év múlva Amerikába költözünk. Tudtok jó tanárokat ajánlani Szegeden?

Figyelt kérdés

2014. jan. 10. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Könyvnek nagyon jó az Assimil Angol könnyűszerrel.

Én ezzel tanultam meg 4 hónap alatt.

De mivel tanárt keresel, ezért Mocsai Andreát ajánlom.

2014. jan. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Indulhatsz a Duolingo-val, én is azt vettem elő. Érdemes kipróbálni. A számítógépre ingyen letölthető és játékosan tanulsz. Ha nem tetszik, legfeljebb letörlöd és kész.

Ha már tudsz valamennyire, akkor igen gyorsan fogsz haladni.


Én az unokám miatt kezdtem el, és jó gyorsan haladok vele, pedig már mamika vagyok :-) Hangja is van, ismételtetni lehet vele a kiejtést, amíg teljesen jó nem lesz, korlátlanul visszajátszható, korlátlanul ismételhetőek a mondatok, a leckék, szóval jó haladós.


Ha minden nap előveszed 20 percre, és 1-1 leckét többször is veszel, két hónap után már komoly tudásod lesz. Én néha abba sem tudom hagyni, van úgy, hogy esténként 2 órát is "játszom" vele. Próbáld ki.

Jó tanulást :-)

2017. márc. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Bocsi, azt hiszem, rosszul értelmeztem a kérdést, mert nem olvastam teljesen végig.

Így a válaszom csak egy kezdőknek való ötlet.

Sok sikert a tanár kereséshez.

2017. márc. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy tanár nem fog annyira megtanítani. Megtaníthat annyira, hogy utána magadtó tudj fejlődni, de folyékonyan akkor fogsz tudni, ha sokat olvasol, filmeket nézel és beszélsz. Sok évig jártam tanárhoz, de nem tanultam meg beszélni, csak írni-olvasni. Aztán amikor elkezdtam magamtól olvasni és külföldi barátaim lettek, akkor tnaultam meg beszélni. Ha még egyáltalán nem tudsz, akkor persze kell tanár, de ha tudsz, csak nem elég jól, akkor nem annyira fontos.
2017. márc. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!