Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Eet hogy lehetne jól angolul...

Eet hogy lehetne jól angolul elmondani? Egy nemzetközi oldalra szeretném.

Figyelt kérdés

Helo!


Légyszíves engedélyezzétek használni ezt a kódot, mert sajnos egy előző profilom használja, amit már töröltem.


Kösz


2009. nov. 30. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Please allow me to use this code, because my previously deleted profile is still using it.


Nem szószerint van mert úgy kicsit "angoltalan" lett volna szerintem.

2009. nov. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bár az első hozzászóló fordítása korrektül megfelel a mondanivaló kifejezésére, bátorkodtam egy kicsit pontosabb fordítással előállni:


Hi,


Please, let me use this code because it is still being used by my previously profile that I have already deleted.


Thanks



Meg amúgy nem tudom mi ez a szituációt, de az sem mindegy ám. Lehet hogy pontosan lefordítjuk a szövegedet, de az angol nem azt érti rajt amit te akarsz.


Ha ezt a kódot azért nem engedik használni mert a másik(törölt) profilod használja, akkor ezt szerintem jó lenne kicsit másképp megfogalmazni, mert az angol nem feltétlen fogja látni a logikai összefüggést amit meg akarsz láttatni vele, ha csak adott esetben ezzel a "because"-al kapcsoljuk össze a tagmondatokat. Szóval ez esetben én inkább így írnám, ami szerintem sokkal "angolosabb logikájú":


Hi,


My previously deleted profil is still using a code that I want to use for my new one. So I would just like to ask you to allow me using this code again.


Thanks

2009. dec. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, egy kis javítás:

Az elsőnél az csak simán "previous", nem kell "ly" a végére.

2009. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!